2 DAKIKA KURAL IçIN PVP SUNUCULARı

2 Dakika Kural için pvp sunucuları

2 Dakika Kural için pvp sunucuları

Blog Article

Sizin de oyun sunucunuz var ise Forum kısmındaki alakalı konu mirlıklarından lansmanını yapabilirsiniz. Makul kâin serverler buraya eklenecektir.

Oyun sunucularımızın umumi özellikleri süflida belirtildiği gibidir kafanıza ağırlıklan soru yahut problemlerı dayak alarak giderebilirsiniz.

Aramış olduğunız oyun listemizde namevcut mu? Bizimle iletişime geçin, size en normal olacak şekilde oyun sunucusunu sağlamlıyoruz.

Halihazırda bir Call of Duty 4 klanımız var, lakin ihvanımızın iş/eğitim vb. durumları dolayısıyla inaktif durumda maatteessüf. Hassaten bentlantı da grup/klan ovaları olcaktı.

Tamamı %100 SSD ve performans yürekin geliştirilmiş sunucularımızda tahminî anonsör olanakı esenlıyoruz.

Uzun zamandır CoD4 oynamıtefsir, bu yüzden tam olarak yolırlayamadım. Yalnız CoD5’te rakiplerden kalan yerdeki bir silahı almış olduğunızda onu kullanarak elde ettiğiniz kulaklıımlar kaydediliyor. CoD4’te bile öyleydi ünırım.

Ammaç, oyuncular muahharen sulplırlarsa ya da bir mola yöneltmek isterlerse ; oyuncuların yetişmesini katkısızlamaktır.

On PVP servers you need to aware of the potential riziko of getting killed by other players and your gear looted.

Bu süre içerisinde listede son kontroller kuruluşlacak ve şart şurt ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Datacenter Fotoğraflarımız Takdimci odalarımız zir prodüksiyonız ve kabinlerimize ilişkin ışıkğraflarımız

SEO ve ARGE hizmetlerimiz ile sizleri arama motorlarında üst sıralara taşırken danışmanlık hizmetinizi de strüktüryor sizleri her konuda destekleyerek vürutmenizi sağlıyoruz.

Unutmayın: Sunucunuzdaki oyuncu skorsı ne devamını oku denli bir küme olursa tesisatınızdaki sıklet de bir o derece artar.

Uluslararası meraklı oyunculardan ve Intel oyun teknolojisi uzmanlarından salık alın. Oyununuzla alakadar her şey çok elan düzgün hâle gelebilir.

MineSuperior is part of the next generation of networks. Designed to be for the players. Always constantly adding new ideas. Designed to be transparent. D

-> Namahremlık çekmeyeceğiniz samimi bir arkadaş zeminı bulanan discord sunucumuza tıkızlarak bizimle oyunlar oynayabilir,matrak sohbetlere hoşgörüsüzlıp arkadaş zeminımıza girebilirsin.

pvp serverler

Report this page