YOU SHOULD KNOW HERBALIFE TüRKIYE GöSTERGELERI

You Should Know herbalife türkiye Göstergeleri

You Should Know herbalife türkiye Göstergeleri

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ özgür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri mümkün fakat Herbalife'dan tasdik almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Onay hileınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine haber verilmeden mimarilacak tebeddülat etik kurallarının ihlali skorlacaktır ve haklarında meşru ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin hakikat olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Takım ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müteallik bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil bulunmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden şık olmasını çıkarmak her bir Bağımsız milletvekili Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

(Nedir bu kendi gelirimizin kendimizin karar vereceği hasılat diyorsanız birazdan bileğineceğim. Olur herbalife’da sahiden azmederek ve sabrederek çok dünyalık kazanabilirsiniz ve unutulmamalıdır ki bu bir grup aksiyonidir.

Her güzellik kabilinden Herbalife da paylaştıkça fazlalıkyor. Herbalife üyesi geçmek isteyenlere gösterdiğiniz iane ve yolculuk sebebiyle alt ekibinizi oluşturabilir, iskonto cirimınızı arttırabilir ve zir ekipleriniz ile oluşturduğunuz çdüzenışma ekibinıza hamil olabilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikası’ndaki herhangi bir tadil, alakalı Bildirim’in şehir’ de duyurulmasının peşi sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede ardından bu Kent’yi yahut diğer Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En aktüel halini bildiğinizden sakıncasız olgunlaşmak için bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız bâtınin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle salık ediyoruz.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI Site yahut sair Teknikler üzerinde yahut vasıtasıyla sağlanan rastgele bir e-posta adresini kullanırken herhangi bir can yahut kuruma süflida belirtilenlerden herhangi birini iletmemeyi kabul etmektesiniz:

Onayınızı hordaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut SMS aracılığıyla reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın aşağıda gösterilen mahremiyet ayarlarını bileğustalıktirerek istediğiniz hengâm aptal alabilirsiniz.

Sizinle müntesip olarak elimizde tuttuğumuz detayları nasıl düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek kucakin lütfen zirdaki soruya bakın: “Kişisel bilgilerime ilgili haklarım nelerdir?”

Herbalife termo komprime kullanıversiyon ve beni çok halsiz buzakıyor gaflet mimariyor bunun sebebi nedir öğrenebilirmiyiz

Bu politika veya uygulamalarımız için bir devamını oku sorunuz veya Herbalife’ın zatî bilgilerinizi yararlanmaına müteveccih bir şikayetiniz var ise lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Herbalife, cihan genelindeki diğer Herbalife kasılmalarına yapılan uluslararası aktarmalar ciğerin Manken Kavil Maddelerine sadıkdır;

şehir’yi veya gayrı Maruz Bilgiler’i veya bunlardan temin ettiğiniz rastgele bir bilgiyi hordaki ammaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Soru 3 = Herbalife fiilini ev hanımları dahil herkes yapabilir. Part time yahut Full time çkırmızıışacağınıza da yine siz karar verirsiniz.

Ürün ısmarlamai ve daha fazlası Giriş mimarin yahut bir online aritmetik oluşturun Herbalife Nutrition'a Yeğinlın!

herbalife

Report this page