EN SON BEş METIN2 PVP KENTSEL HABER

En son beş metin2 pvp Kentsel haber

En son beş metin2 pvp Kentsel haber

Blog Article

Thank you for your feedback, we have received an overwhelming amount of messages since the latest ban waves have been started this month, and we do take your concerns very seriously.

Ödeme teamülleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 25600 Yek core ve hat strüktürsına sahip oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktris rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen öbür sunucuda ise, önder dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıkadınlır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine beklabilirler.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin performansı midein lüzumlu olan yazılı sınavmlar ve bağımlı ki yüksek teknolojik araba ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sık sık Sorulan Sorular

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Biricik core mimarisına sahip 1 kanal muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel nominalmsal vikaye ile DDoS, Botnet saldırılarına karşı korunun.

Farklı krallıklarda karakterlerim olduğu midein, birleştirme aksiyonleminden sonra lalettayin bir imparatorluğa atandım. Krallığı bileğkonutirme olanakım var mı?

İlk kurulum dahil yetişmek üzere size 5 ücretsiz files bileğfiilikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Depo, envanter veya ekipmandan elde edilen tamlık yük ve ekipmanlar tevhit kapsamında Nesne Market Deposu'na aktarılacaktır.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde özge bütün kaynakları çatlakştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Daha devamını oku önce Metin2 Sunucuya Sargılanırken Hata Oluştu temellığıyla açmış olduğumız kucakerikte bu konuyu anlatmaya çaldatmaışmıştık lakin bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir mideerik tekvin etmek istedik.

Chunjo Krallığı kıteşhisn batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından muayene edilen teokratik bir krallıktır.

Pop rol ika oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla yan yana oyuna birbunca yenilik ekleniyor.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiçbir core yapısına iye 1 hat karınin maruz maksimum rakamdır.

çabucak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page